Szukamy malarza (m/w/d) w Hamburgu

22415 Hamburg-Nord - Hamburg Langenhorn
17.05.2024
  • Art Maler/-in
  • Arbeitszeit Vollzeit

Beschreibung

Poszukujemy malarza (m/w/d), aby wzmocnić nasz zespół w Norderstedt. Jako uznany dostawca usług personalnych przykładamy dużą wagę do jakości, niezawodności i satysfakcji klienta.

Zadania:

-Wykonywanie prac malarskich wewnątrz i na zewnątrz budynków
-Przygotowanie powierzchni (szlifowanie, szpachlowanie, gruntowanie)
-Tapetowanie i malowanie ścian oraz sufitów
-Użycie różnych technik i materiałów zgodnie z życzeniem klienta

Wymagania:

-Ukończone wykształcenie jako malarz (m/w/d) lub równoważna kwalifikacja
-Wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie malowania
-Samodzielność i precyzja w pracy
-Umiejętność pracy w zespole i niezawodność
-Prawo jazdy kategorii B mile widziane

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie: Honorujemy Twoje kwalifikacje i osiągnięcia konkurencyjnym pakietem wynagrodzeń. Dodatkowo oferujemy wynagrodzenia branżowe oraz atrakcyjne benefity i premie.

• Wysokiej jakości odzież roboczą i narzędzia: Zapewniamy wysokiej jakości odzież roboczą oraz w razie potrzeby potrzebne narzędzia, abyś mógł wykonywać swoją pracę w najlepszy możliwy sposób.

• Do 30 dni urlopu: Oferujemy hojne zasady urlopowe, które pozwalają Ci na niezbędny odpoczynek i spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

• Osobiste wsparcie: Nasz zaangażowany zespół stoi Ci do dyspozycji, aby wspierać Twoje zawodowe cele i zapewnić, że czujesz się u nas dobrze.

• Szkolenia: Inwestujemy w rozwój naszych pracowników i oferujemy szkolenia oraz możliwości kwalifikacyjne, aby rozwijać Twoje umiejętności.

• Bezpieczeństwo pracy: Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, i zapewniamy bezpieczne warunki pracy.

Nachricht schreiben

Andere Anzeigen des Anbieters